adres ul. Bystrzycka 26, 54-215 Wrocław

Telefon  +48 71 355 50 76

"SPEL-REM" PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG SPECJALISTYCZNYCH PIETRUSIAK G., WÓJCIK G.- sp.j.

Firma P.U.S. SPEL-REM Sp.J. Pietrusiak G., Wójcik G. poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Konserwator urządzeń dźwigowych

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje obowiązki:

  •  konserwacja dźwigów osobowych oraz urządzeń dla osób niepełnosprawnych
  •  naprawy urządzeń dźwigowych • bieżące usuwanie awarii
  •  przygotowanie urządzeń do odbioru przez UDT
  •  pełnienie dyżurów pogotowia dźwigowego
  •  dbałość o pozytywne kontakty z klientami

Nasze oczekiwania:

  •  doświadczenie zawodowe w branży dźwigowej
  •  wykształcenie średnie techniczne (elektromechanik, elektryk, mechanik)
  •  prawo jazdy kat. B • uprawnienia dźwigowe nadane przez UDT / chęć ich zdobycia
  •  uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV „E”
  •  chęci do rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych

Co możemy Ci zaproponować:

  •  atrakcyjne wynagrodzenie
  •  premie uznaniowe zależne od Twojego zaangażowania
  •  stabilne zatrudnienie - umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  •  dofinansowanie do szkoleń, kursów i egzaminów podnoszących kwalifikacje
  •  pomoc w zdobyciu lub rozszerzeniu uprawnień dźwigowych
  •  przyjazną atmosferę w pracy
  •  ubezpieczenie NW

Jesteśmy również otwarci na osoby do przyuczenia.

  Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu.
telefon: +48 71 355 50 76

Elektromonter urządzeń dźwigowych

  • montaż dźwigów osobowych, towarowych oraz urządzeń dla osób niepełnosprawnych
  • naprawy urządzeń dźwigowych
  • przygotowanie urządzeń do odbioru przez UDT
  • dbałość o pozytywne kontakty z klientami

  • doświadczenie zawodowe w branży dźwigowej
  • wykształcenie średnie techniczne (elektromechanik, elektryk, mechanik)
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia dźwigowe nadane przez UDT / chęć ich zdobycia
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV „E”
  • chęci do rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie uznaniowe zależne od Twojego zaangażowania
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • dofinansowanie do szkoleń, kursów i egzaminów podnoszących kwalifikacje
  • pomoc w zdobyciu lub rozszerzeniu uprawnień dźwigowych
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • ubezpieczenie NW

telefon: +48 71 355 50 76